Vyhledat:

Jednodenní autobusové zájezdy na Veletrh úspor energie (Energiesparmesse) 2019

Tak jako každým rokem na přelomu února a března, tak i letos organizuje ECČB ve spolupráci s Messe Wels jednodenní autobusové zájezdy z Českých Budějovic do hornorakouského Welsu na Veletrh úspor energie (Energiesparmesse). V letošním roce bude autobus vypraven pouze v pátek 1. března, zájemcům proto doporučujeme včasnou rezervaci.

Veletrh, jehož historie sahá až do roku 1985, každoročně přináší novinky a informace zejm. z oblasti vytápění, stavebnictví, sanity, elektromobility, úspor energie, osvětlení, interiérového vybavení, bezpečnostních systémů apod. V roce 1991 se Veletrh úspor energie přestěhoval z Gmundenu do Welsu, kde se rozrostl do dnešní podoby. V současné době se rozkládá na ploše o celkové výměře 64.450 m2. Většinu vystavovatelů nalezneme v jedné ze 14 krytých hal, některé i na venkovních plochách.

Veletrh úspor energie mohou návštěvníci z řad široké veřejnosti v letošním roce individuálně navštívit ve dnech 1. – 3. března, pro odborníky z oblasti TZB je veletrh v omezeném rozsahu otevřen již od středy 27. února, pro odborníky i z ostatních oblastí v plném rozsahu od čtvrtka 28. února.

V roce 2018 na veletrhu prezentovalo své výrobky a služby 817 vystavovatelů z 10 evropských zemí (Rakouska, Bulharska, Itálie, Německa, Chorvatska, Nizozemí, Švédska, Švýcarska, Slovinska a v neposlední řadě z České republiky). Mezi více než 95 tisíci návštěvníky bylo na veletrhu slyšet i češtinu a jinak tomu pravděpodobně nebude ani letos.

Cena zájezdu je 490,- Kč a zahrnuje cestu zájezdovým autobusem z Českých Budějovic a zpět, vstupenku na veletrh, technický doprovod a v případě zájmu cca hodinovou společnou prohlídku veletrhu v českém jazyce. Děti do 14 let zaplatí za zájezd 150,- Kč, děti do 6 let mají zájezd zcela zdarma.

Veletržní areál se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra města a zoologické zahrady, do níž je, stejně jako na městskou rozhlednu, vstup zdarma. Wels je proto ideálním místem nejen pro návštěvníky z řad odborné veřejnosti, ale i městem jako stvořeným  pro celodenní rodinný výlet.

Bližší informace týkající se odjezdu a návratu naleznete  na www.eccb.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *