Vyhledat:

Kvalitně proškolené odborníky pro navrhování a výstavbu pasivních domů zajistí kurzy Centra pasivního domu

Energeticky úsporné a pasivní domy se stávají stále oblíbenějšími variantami bydlení. Komfort, který přinášejí svým obyvatelům společně s pozitivním vlivem na zdraví, výhodnou ekonomikou provozu a zodpovědným přístupem k životnímu prostředí, je předurčuje pro bydlení nejen současné ale i budoucích generací. Navíc je zcela evidentní, že ve zdravém interiéru s čerstvým vzduchem se lépe bydlí, pracuje i studuje. Proto již dnes vznikají pasivní administrativní budovy nebo školy a školky. Rostoucí výstavba energeticky úsporných domů klade požadavky i na kvalitně zpracované architektonické návrhy a realizační projekty. Centrum pasivních domů nabízí komplexní a vysoce odborný Kurz navrhování pasivních a nulových domů pro experty, který je nyní možné hradit z 85% z finanční dotace ÚP POVEZ II. Naleznete ho na www.pasivnidomy.cz

 

Obr.: Pasivní dům – bydlení dnes i pro budoucnost. Autor návrhu domu: Ing. Arch. Lubomír Korčák

Kurz: Navrhování pasivních a nulových domů pro experty

Nejrozsáhlejší a odborností unikátní kurz v České republice. Během 10 dní účastníci získají komplexní a praktické informace o problematice navrhování energeticky úsporných a pasivních domů a souvisejících tématech. Kurz je zařazen do celoživotního vzdělávání ČKA s hodnocením 5 bodů. Možné čerpání dotaze ÚP POVEZ II na financování kurzu až z 85%.

30.9. – 4. 10. a 14. 10. – 18. 10. Brno  

Další odborné kurzy Centra pasivního bydlení

Kurz: Naučte se pracovat s PHPP

V rámci kurzu se účastníci naučí pracovat v programu Passive House Planning Package (PHPP), který je klíčovým nástrojem při návrhu a optimalizaci pasivního domu.

  1. – 17. 10., Brno

 

Kurz: Úvod do navrhování pasivních a nulových domů

Kurz pro všechny, kteří se chtějí dozvědět podrobnější informace o principech navrhování pasivních a energeticky úsporných domů.

22.10., Praha

2.12., Brno

 

Informace o kurzech CPD na www.pasivnidomy.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *