Vyhledat:

A1 ENERGY (ochr.zn.) – ZÁKLAD NOVÉHO UNIKÁTNÍHO SOLÁRNÍHO ENERGETICKÉHO SYSTÉMU

Chceme Vás informovat o přípravě nové, a pravděpodobně nejprogresivnější a nejekologičtější, solární technologie na světě, která má zajistit s jistotou skutečnou energetickou nezávislost nejen malých objektů (připravuje se zkoušet nejprve u rodinných domků). Tato technologie má navíc zajistit i několikadenní akumulaci pro nepříznivé počasí (den bez slunce).

V praxi to znamená, že náklady na elektřinu, teplou vodu a topení u domku se zastavěnou plochou cca 120 m2,které jsou cca 27 000,-Kč ročně, se sníží na předpokládaných 5.000-10.000,-Kč ročně, po vyladění technologie až na nulu, a to s min. třídenní rezervou při oblačnosti!

Novostavby mají výhodu, neboť se již při jejich realizaci stavba technicky pro tuto technologii upraví bez pozdějších zásahů. Takovéto nové stavby s touto technologií by pak neměly přesáhnout obvyklé pořizovací náklady na celý dům o více než 15%, což je u takovéto převratné technologie skutečně minimální navýšení oproti nadprůměrné úspoře. Někteří jedinci si mohou již nyní předobjednat dodávku nové technologie ještě kombinovanou s klasickými profesemi v rámci tzv. zkušebního provozu s dobou měření a „ladění“ 3 let. (nutno konzultovat předem dle klimatického zatížení)

V letním období se již počítá, že dům s touto originální technologií bude sloužit navíc i jako akumulační jednotka pro elektrokola, mopedy a elektroauta, takže uspoří jeho uživateli další poměrně vysoké jinak nutně vynaložené výdaje za pohonné hmoty.

Z národně hospodářského hlediska se tak při plošném využití může jednat o úsporu více jak několika miliard Kč – nový originální systém je svým rozsahem a úsporným dopadem ekonomičtější, než tzv. zateplování objektů, které snižují energetické provozní náklady, ale nevytváří samotnou energii, jako tento nový systém, i třeba v podobě dalšího unikátního řešení – výhřevného okenního systému FAUST, kde okna na sluneční straně objektu netvoří již možný zdroj úniku tepla, ale vnitřní prostor již přihřívají, a to i v noci! Vzniká zde značný prostor tímto i pro investiční celky se znalostí problematiky jak v energetice, tak ve stavebnictví, s mimořádně vysokou užitnou hodnotou.

Součástí systému může být právě i nový okenní systém FAUST s tzv. „Zimním křídlem“ nebo nový druh skleněných omítek, které patří k vrcholu designu povrchu objektů a které výrazně prodlužují životnost nosných konstrukcí a jejich případných technologií, což lze s velkou výhodou použít i při rekonstrukcích.

Tato technologie, která bude založena na již potvrzeném neuvěřitelném zvýšení výkonu o cca 100% na daný FV článek, s více jak dvojnásobným zvýšením účinnosti současné solární panelové techniky (!), založená na koncentraci slunečních paprsků pomocí čoček a švýcarským patentovým úřadem již uznaného evropského patentu, se právě současně vyvíjí v různých variantách, z nichž některé se budou v nejbližší době aplikovat do konkrétních staveb v České republice pro již konkrétní měření za běžného uživatelského provozu a měnících se ročních období. K tomu budou, v rámci objektivnosti, vybrány stavby v různých geografických podmínkách a s různou nadmořskou výškou

 “Vážní zájemci z řad jednotlivců si mohou již nyní, po dohodě a dle geografického umístění jejich objektu, zajistit autorská práva na přednostní dodávku jednotlivých komponentů nové solární technologie v rámci zkušebního provozu v reálných podmínkách.”

Komentáře

  1. RNDr. Blanka Jordan, napsal:

    To je fantasticke!! Muzou se resit soucasne dva problemy najednou= EKOLOGIE + ENERGIE ! Konecne by si mohl postavit energeticky sobestacny domek i prümerne vydelavajici clovek, aniz by se nemusel obavat, ze pri zvysovani cen za energii nebude schopen splacet ani pujcky na stavbu sveho domku. Tomuto autorovi/autorce a jeho/jejimu objevu, ktery bude moci vyuzivat a z neho i profitovat siroka verejnost i ve svete , by mela byt udelena Nobelova cena. A to uz jen proto, kolik miliard jiz bylo celosvetove vydano na ochranu zivotniho prostredi a do rozvoje novych, cistych energetickych technologii.
    Uz jen ta skutecnost, ze autor /autorka tohoto objevu je z Ceske republiky, ktera je ve svete proslula v podpore jaderne energie, muze upravit negativni mineni, ktere je s Ceskou republikou spojovano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *