Vyhledat:

KURZ S NÁZVEM STAVÍME DŮM

První interaktivní on-line kurz o stavbě domu je na světě!

Sníte o vlastním bydlení? Nevíte, kde začít, nebo potřebujete poradit? Právě pro vás je tu nový unikátní kurz Stavíme dům aneb 6 kroků k vlastnímu bydlení. Snadno a přehledně vám vysvětlí, co vás při stavbě domu čeká, na co si v celém procesu dát pozor, a jak šetřit svoje peníze, čas i zdraví.

Co všechno s sebou nese rozhodnutí postavit dům? Co je potřeba ke zdárnému vyřízení stavebního povolení? Kolik Vás opravdu bude stavba stát? Na jaké skryté výdaje se musíte připravit? Jaké výhody nabízí typový a jaké individuální projekt? Je lepší stavět na klíč, dodavatelsky nebo svépomocí?

Na tyto i mnohé další zásadní otázky dostanete v kurzu své odpovědi. Dozvíte se spoustu cenných informací, tipů a triků prověřených praxí, které jsou ucelené a ve správném pořadí.

Šesti kroky k vlastnímu bydlení vás provede Ing. Petr Novák, zakladatel portálu Dřevostavitel a člověk s mnoha zkušenostmi z praxe. „Mým cílem je lidem vysvětlit, co a jak dělat, aby se ze stavby jejich rodinného domu nestala noční můra. Sami si v kurzu spočítají, kolik je bude stát nejen samotná stavba domu, ale i ostatní související náklady, o kterých se často nemluví,“ říká Petr Novák.

Jaké jsou výhody kurzu Stavíme dům aneb 6 kroků k vlastnímu bydlení?

  • Tipy a zkušenosti k nezaplacení – nedozvíte se je nikde jinde
  • Všechny důležité informace pohromadě krok za krokem
  • Vše probíhá on-line (sedm kapitol ve formě videí)
  • Součástí kurzu jsou interaktivní pracovní listy
  • Můžete se kdykoli vrátit k jakékoli části kurzu i po delším čase

Kurz najdete zde: www.stavimedum.info

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *