Vyhledat:

25. jubilejní ročník veletrhu o střechách, fotovoltaice a úsporách energií s novým logem i www stránkami

Veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií, který je respektovanou událostí v oboru a nepostradatelným zdrojem informací pro odborníky i širokou veřejnost, zanedlouho oslaví 25 let své úspěšné existence. Proběhne 15.-17. února 2024 na výstavišti v Praze Letňanech. K tomuto čtvrtstoletí jsme připravili významné novinky, mezi které patří úprava názvu veletrhu, redesign loga a zcela nové webové stránky veletrhu.

Veletrh každoročně přináší aktuální témata , spolupracuje se špičkovými odborníky a zve významné osobnosti. Cílem je neustále zdokonalovat veškeré služby , včetně komunikaci s veřejností.

MINULOST A SOUĆASNOST

Dosavadní soubor tří veletrhů Střechy Praha , Solar Praha a Řemeslo Praha je nyní prezentován jako jedna akce s názvem STŔECHY – SOLAR – ŔEMESLO, která zastřešuje všechny původní aktivity a reprezentuje tak přehledněji vše, o čem veletrh je a bude .S úpravou názvu úzce souvisí i nové logo veletrhu. Čistý a moderní desing loga odráží inovativního ducha akce a odvětví, které zastupuje.

“Nová identita je pro veletrh významným krokem vpřed. Odráží naše odhodlání ještě více upevnit pozici veletrhu na trhu , držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a být centrální platformou dění okolo střech a úspor energií., ” říká ředitelka veletrhu Jitka Śefránková.

S novým vizuálem se setkáme již nyní při přípravách veletrhu , v tisku , online marketingových aktivitách a veškeré další komunikaci.

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY VELETRHU

Kromě sjednocení názvu a redesignu loga se veletrh může pochlubit zcela novými www stránkami, na nichž je patrná komplexní modernizace, zjednodušení struktury stránek, a tím snadnější a rychlejší vyhledání potřebných informací. Novinkou na webu je přehledné megamenu, které je významným pomocníkem při jednotlivých krocích výběru.  Cílem těchto změn je zjednodušení a zpřehlednění komunikace s vystavovateli a návštěvníky veletrhu, s médii a všemi dalšími partnery a příznivci veletrhu.

PŘÍPRAVY V PLNÉM PROUDU, REGISTRACE ÚČASTI NAPLNO BĚŽÍ

S potěšením můžeme sdělit, že zájem vystavovatelů o účast na nadcházejícím ročníku veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, je obrovský. Pro vystavovatele, kteří vyplní a odešlou přihlášku k účasti do 30. září 2023, jsou připraveny výhody v podobě nižší ceny za výstavní plochu a další bonusy. Ty zahrnují formy zviditelnění společnosti zdarma na www veletrhu a v online Katalogu, včetně tištěných i elektronických vstupenek zdarma pro obchodní partnery.

HLAVNÍ TÉMA

Veletrh představí komplexní přehlídku nových produktů, materiálů, technologií a služeb z oblasti staveb a renovací střech. Hlavním tématem napříč obory veletrhu zůstávají úspory energií a pojetí střechy jako zdroje energie. Těšit se můžete na nejčerstvější informace z oblasti soukromé i firemní fotovoltaiky, nové legislativy a aktuální nabídky dotačních programů. Děkujeme všem, kteří se podíleli na vzniku veletrhu, jeho neustálém rozvoji a posouvání laťky kvality stále výš. Těšíme se na další spolupráci s cílem nadále přinášet to nejlepší napříč střešním odvětvím.

STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií

KDY: 15.-17. 2. 2024, čt, pá 10-18 h, so 10-17 h

KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

Více o veletrhu na www.strechy-praha.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *