Vyhledat:

AMPER 2018 – vstup do dalšího čtvrtstoletí bude ve znamení průmyslu 4.0 a IoT!

Veletrh AMPER vstupuje do druhého čtvrtstoletí své existence. Ve dnech 20. – 23. 3. 2018 se již po šestadvacáté uskuteční největší a nejvýznamnější elektrotechnická událost v rámci České republiky a Slovenska, která je ucelenou přehlídkou inovací v prezentovaných oborech, jejichž směr vývoje nabízí návštěvníkům pohled do budoucnosti technologií.

Veletrh AMPER je místem setkání vědců, techniků a obchodníků zastoupených oborů, čímž se přirozeně stává prostorem pro odbornou interakci a transfer technologií a myšlenek.

Členové týmu veletrhu AMPER 2018 ze společnosti Terinvest, která veletrh organizuje, se zaměří nejen na rozšíření zaměření veletrhu o aktuální témata, jako jsou průmysl 4.0 a stále populárnější IoT (Internet of Things), ale také na rozvoj úspěšných doprovodných projektů AMPER SMART CITY, AMPER START UP nebo AMPER MOTION.

 

Organizátoři veletrhu chtějí navázat na velmi úspěšný poslední ročník, který navštívilo přes 43 000 návštěvníků, a na jehož výstavní ploše se prezentovalo 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. AMPER 2017 potvrdil zvyšující se zájem zahraničí, odkud dorazila čtvrtina vystavovatelů a více jak 12 %z celkového počtu návštěvníků.

 

Veletrh AMPER věnuje velkou pozornost také doprovodnému programu, který je jeho nedílnou a důležitou součástí. Připravují se odborné konference, semináře a workshopy dotýkající se jak ryze odborných témat a norem, tak témat se zaměřením na mezinárodní obchodní spolupráci či export. Širokou veřejnost pak jistě zaujmou přednášky týkající se energetické soběstačnosti domácností a firem s praktickým přesahem.

 

Opomenout nelze ani tradiční soutěž o nepřínosnější exponát veletrhu, ZLATÝ AMPER, který je pro zúčastněné firmy významným a prestižním oceněním ve smyslu uznání jejich schopnosti návrhu a výroby nového konkurenceschopného produktu na světovém trhu za využití inovativní činnosti v oblasti výzkumu a vývoje.

 

Svoji účast na 26. ročníku veletrhu AMPER již potvrdily jak tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, tak nově se prezentující firmy nejen z České republiky a Slovenska, ale např. i z Německa, Turecka či Polska.

 

Uzávěrka přihlášek k účasti, spojená s cenovým zvýhodněním, je 31. října 2017, proto neváhejte a navštivte oficiální stránky veletrhu www.amper.cz, kde naleznete přihláškový formulář, podrobné informace k veletrhu a v neposlední řadě kontakty na členy týmu veletrhu AMPER 2018, kteří se Vám budou rádi věnovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *