Vyhledat:

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V UNIVERZITNÍM CENTRU ENERGETICKY EFEKTIVNÍCH BUDOV ČVUTBUDE TEMATICKY ZAMĚŘENÝ NA OBNOVITELNÉ ZDROJE PŘI VÝROBĚ ENERGIE A TEPLA

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB) otevře své dveře odborné veřejnosti dne 21. března 2018 od 13.00 hodin v Buštěhradě u Kladna. Při této příležitosti je pro registrované účastníky připraven program se zajímavými přednáškami a komentovanou prohlídkou budovy.

Program začne od 13.00 hodin přivítáním účastníků a prezentací ředitele UCEEB Lukáše Ferkla, který všechny přítomné seznámí s aktuálním děním v centru. Na něj naváže od 13.30 hodin zástupce vedoucího oddělení Energetické systémy budov,Jakub Maščuch s přednáškou na téma Vývoj mikroelektrárny Wave – křest, přítomnost a budoucnost. Od 14.00 proběhne komentovaná prohlídka budovy a laboratoří, jejíž součástí budou i ukázky technologií. V 15.30 je připravena další odborná přednáška věnovaná novým trendům v oblasti hybridních kolektorů.Přednášejícím bude vedoucí laboratoře SOLAB2 Bořivoj Šourek.

„Tuto akci pořádáme především pro odbornou veřejnost, která o nás sice již slyšela, ale ještě neměla příležitost se k nám do Buštěhradu podívat. Účastníci se budou moci zeptat na vše, co je o našem centru zajímá. Chceme oslovit především odborníky z oblastí, kterými se zde zabýváme, a tím podpořit diskuzi nejen o vědeckých tématech, ale i o jejich praktických aplikacích,“ řekl ředitel UCEEB Lukáš Ferkl.

UCEEB se nachází v průmyslové zóně města Buštěhrad. Doprava: autobusová linka Pražské integrované dopravy č. 300 jezdí pravidelně ze zastávky Nádraží Veleslavín nebo č. 324 Praha, Zličín – Buštěhrad. Výstupní zastávka Buštěhrad, U Kahance. Pro přihlášené pasažéry UCEEB nabízí odvoz osmimístným transportérem ze zastávky Buštěhrad, U Kahance ve dvou časových intervalech – 12.30 a 12.45 hodin. Po skončení akce pak účastníky transportér odveze zpět na autobusovou zastávku v 16.10 hodin.

Den otevřených dveří UCEEB, Třinecká 1024, Buštěhrad, proběhne ve středu 21. března od 13.00 do 16.00 hodin s pevným programem dostupným na webových stránkách www.uceeb.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *