Vyhledat:

Dny pasivních domů 2017

již tento týden od 10. do 12. listopadu 2017 (pátek – neděle) pro Vás otevřou dveře majitelé pasivních a nízkoenergetických domů po celé ČR. Aktuálně jich je přes 80! Cílem akce je sdílet zkušenosti majitelů domů se zájemci o výstavbu či rekonstrukci a profesionály z oboru a šířit tak povědomí o výhodách a nástrahách pasivního bydlení.

Akce je zcela zdarma a stačí si jen najít dům, který se vám líbí, a domluvit si s jeho majiteli návštěvu. Pamatujte pouze na to, že jdete na návštěvu! Majitelé i stavitelé se do Dnů pasivních domů zapojují dobrovolně a bez nároku na honorář!

Před domluvou návštěvy si, prosím, přečtěte doporučení pro návštěvníky zde. Naší snahou je zachovat si přízeň majitelů domů i pro další ročníky a návštěvníky.

Soutěž o víkendový pobyt v Českém ráji

V rámci akce také můžete soutěžit o víkendový pobyt s celou rodinou v Českém ráji v obci Koberovy. Stačí navštívit některý z pasivních domů a odhadnout číslo, kolik m2podlahové plochy mají dohromady všechny přihlášené domy do akce Dny pasivních domů 2017. Nejbližší číslo správné odpovědi vyhrává. Pokud bude více správných odpovědí, vítěze vylosujeme. Váš odhad napište na prezenční arch v navštíveném domě. Držíme palce!

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Naše členská společnost ProjektyDomů.cz spolu s partnery si pro vás připravili také doprovodný program s praktickými ukázkami některých stavebních prací, poradnou pro vaše případné otázky ke stavbě a technologiím, výstavou a to vše s odborným komentářem.

Kompletní přehled míst a doprovodného programu naleznete v přiložené pozvánce v pdf nebo na webu akce.

Pevně věříme, že pro Vás akce bude přínosná i zábavná. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *