Vyhledat:

Dny pasivních domů 9. – 11. listopadu 2018

Chcete také otevřít svůj dům nebo s ním soutěžit?

Obyvatelé více než 50 pasivních domů po celé ČR zvou zájemce na návštěvu k sobě domů. Poznejte je a zeptejte se jich, jak se jim bydlí v pasivních domech! Pokud bydlíte či jste postavili zelenou novostavbu, realizovali rekonstrukci v úsporném nebo pasivním standardu, můžete se přidat k akci otevření pasivních domů ve dnech 9.- 11. listopadu 2018. Můžete objekt také přihlásit do soutěže o Pasivní dům 2018.

Mapa otevřených domů

Najděte a navštivte otevřený pasivní dům ve vašem okolí!

Fotosoutěž pro každého návštěvníka

Společně s touto akcí Centrum pasivního domu (CPD) vyhlašuje i fotosoutěž na téma “Dny pasivních domů 2018”. Přihlaste se do fotografické soutěže a můžete vyhrát chytrý telefon XiaomiRedmi S2, chytré hodinky GarminForerunner 35 Optic nebo Power banku Mophie! Následně budou přihlášené fotky zveřejněny na Facebookovém a Instagramovém profilu CPD, kde proběhne hlasování fanoušků o nejhezčí z nich.

 

Podívejte se a ptejte se

Bohatý doprovodný program s prohlídkami, ukázkami, přednáškami a osobními rozhovory s profesionály i majiteli pasivních staveb najdete na webových stránkách akce.

Zástupcům všech registrovaných domů bude poskytnuta čestná vstupenka na veletrh FOR PASIV.

Více na www.pasivnidomy.cz/dpd

Sdílejte na FCB:https://www.facebook.com/pasivnidomy.cz/

Mediální partneři akce

Generální partner: Stavitel

Hlavní mediální partneři: Earch, Energeticky soběstačné budovy, Dřevoastavby, Dřevostavitel, Dům a zahrada, Stavebnictví, veletrh FOR PASIV

Mediální partneři: Dřevařský magazín, Ekologické bydlení, Energie kolem nás, Estav, Euroactiv, Inspirati, Nazeleno, Nové bydlení, Pěkné bydlení, TZB-Info, Střechy fasády izolace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *