Vyhledat:

EVB 2M AC se sloupkem a zásuvkami

Dobíjecí stanice EVB 2M AC jsou určeny k dobíjení elektromobilů střídavým elektrickým proudem. Jejich umístění doporučujeme v oblasti rezidenčního bydlení , veřejných parkovacích domech , veřejných i firemních parkovištích a jsou vhodné i pro venkovní stání . Jsou dodávané s vyvedenými kabely , zásuvkami nebo jejich kombinací. Dobíjecí stanice EVB 2M AC je vybavena back – endem power to ride (P2R) který nabízí majitelům a provozovatelům stanic přátelské a jednoduché prostředí pro správu a řízení dobíjecích stanic . Koncový systém P2R má své využití nejen v prostředí veřejného dobíjení – jeho místo je též v domácnostech a jiných soukromých objektech , kde zajišťuje komunikaci dobíjecí stanice s tzv. chytrými domy a to zejména při regulaci dobíjecího výkonu či využití energie z fotovoltaické elektrárny .Je vhodná pro všechny značky a typy elektromobilů.

Dobíjecí stanice EVB 2M AC se sloupkem obsahuje dva rovnocenné , samostatné nabíjecí body s montáží na pevný základ .Vnější kryt dobíjecí stanice je vyroben z ocelového nebo hliníkového plechu s povrchovou úpravou práškovým lakem , který poskytuje ochranu před okolními vlivy .Přední kryt je vyroben z tvrzeného skla s potiskem a je podsvícen led páskem.

Dobíjecí stanice je vyrobena se stupněm krytí IP 54 , což znamená že je přístroj dostatečně chráněn proti úrazu elektrickým proudem a je vhodný i pro venkovní použití. Dobíjecí stanice EVB 2M AC má optickou signalizací provozních a poruchových stavů.

Výhody :

 • Dva nezávislé dobíjecí body s max. výkonem 2×22 kW
 • Možnost dynamického řízení nabíjecího proudu
 • Software P2R nebo OCPP 1,6 JSON
 • Měření odběru a ukládaní historie nabíjení
 • Jednoduchá a rychlá obsluha nabíjení přes RFID čtečku
 • Malé rozměry a hmotnost , jednoduchá montáž

EWB Power DC

Dobíjecí stanice EWB Power DC jsou určeny k dobíjení baterií elektromobilů střídavým i stejnosměrným (AC/DC) proudem. Stanice jsou navržená pro komerční použití a jejich umístění doporučujeme na čerpacích stanicích ,veřejných i firemních parkovišť a parkovišť obchodních center . Jsou vhodná i pro venkovní stání . Jsou dodávané s vyvedenými kabely ,zásuvkami nebo jejich kombinací .Dobíjecí stanice je vybavena back – endovým systémem power to ride (P2R) včetně OCPP-16 JSON který nabízí majitelům a provozovatelům přátelské a jednoduché prostředí pro správu a řízení dobíjecích stanic .Vysoký výkon krátká doba nabíjení a variabilita výstupů zajišťují maximální efektivitu a pohodlí zákazníka. Je vhodné pro všechny značky a typy elektromobilů.

Dobíjecí stanice EVB Power DC obsahuje 1až 3 rovnocenné ,samostatné nabíjecí body s montáží na pevný základ. Vnější kryt dobíjecí stanice je vyroben z hliníkového plechu s povrchovou úpravou práškovým lakem ,který poskytuje ochranu před okolními vlivy. Přední kryt je vyroben z tvrzeného skla s potiskem a je podsvícen LED páskem.

Dobíjecí stanice je vyrobena se stupněm krytí IP54 což znamená že je přístroj dostatečně chráněn proti úrazu elektrickým proudem a je vhodný i pro venkovní použití.

Dobíjecí stanice EVB Power DC má optickou signalizaci provozních a poruchových stavů.

Výhody :

 • Až 3 nezávislé dobíjecí body
 • Možností dynamického řízení nabíjecího proudu
 • Software P2R nebo OCPP 1,6 JSON
 • Měření odběru a ukládaní historie nabíjení
 • Jednoduchá a rychlá obsluha nabíjení přes QR kód nebo RFID čtečku nebo display

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *