Vyhledat:

Nové Závěsné světlo RGBW, nadčasový design a revoluční technika

 

Lídr na trhu chytrých domácností Loxone představil „Závěsné světlo RGBW“ – Kromě elegantního designu je závěsné světlo jedinečné svojí architekturou, která je zcela revoluční.Spojuje rozptýlené a přímé světlo v jednom světelném tělese a nabízí tak možnost výběru z milionu barev – vždy vytvoříte správné osvětlení pro každou situaci.

Revoluční světelná architektura Závěsného světla RGBW kombinuje v jednom prvku difúzní a přímé osvětlení. Nabízí tak bezpočet vhodných aplikací po celém chytrém domě. Rozptýlené barevné světlo vytváří příjemné jemné odstíny,zatímco směrové bílé světlo umožňuje přímé osvětlení. Světlo obsahuje samostatné čipy pro červenou, modrou, zelenou a teplou bílou barvu a díky nim lze namíchat miliony světelných nálad.

„Světlo výrazně přispívá k pohodě v našem domě. Požadavky na správné světlo se mění podle naší nálady a činností, které právě děláme. Chtěli jsme vytvořit světlo, které splní všechny požadavky,” vysvětluje Martin Öller, zakladatel a CEO Loxone. Stejně jako všem ostatním produktům i Závěsnému světlu RGBW byla věnována patřičná pozornost v oblasti energetiky. S hodnotou A++ je světlo velmi energeticky efektivní s dlouhou životností (25 let při běžném použití), hodnota 3000 K zaručuje příjemné teplé bílé světlo, jehož teplotu lze navíc regulovat třeba podle denní doby.

Krásný elegantní design díky nejkvalitnějším materiálům. Nové Závěsné světlo RGBW nevyniká jen technickými parametry, ale i vzhledem. Tělo je vyrobeno z kvalitního hliníku s práškovým povrchem v bílé a antracitové barvě. Luxusní vzhled umocňuje látkou potažený přívodní kabel s maximální délkou dva metry, který lze zkrátit podle potřeby. Zaručuje tak všestranné použití.

Vývoj nového Závěsného světla RGBW probíhal ve našem vývojovém centru pro osvětlení Loxone Lighting GmbH. Tím je zaručena nejen pověstná německá nejvyšší kvalita, ale také 100% kompatibilita s Loxone Smart Home. Tímto produktem společnost Loxone rozšířila své portfolio a opět potvrdila svou pověst nejlepšího řešení pro chytré domy. „O 50 000 méně zásahů do ovládání domácnosti ročně, více času pro život – to je naše heslo, které bylo rozhodující pro vývoj nového závěsného světla. Našim cílem je poskytnout zákazníkům společnosti Loxone Smart Home více času pro důležitější věci. Dokonalá spolupráce všech prvků a funkcí v chytrém domě je rozhodující,“ vysvětluje Martin Öller.

Základní informace o Závěsném světle RGBW:

 • Nadčasový a elegantní design
 • Hliníkové tělo s práškovou úpravou v bílé a antracitové barvě
 • Dlouhý přívodní kabel s textilním povrchem
 • Jedinečná světelná architektura
 • Směrové i difúzní světlo
 • Miliony barevných kombinací
 • Teplé bílé světlo s hodnotou 3000 K (možnost regulace teploty)
 • Energetická třída A++
 • Dlouhá životnost cca 25 000 provozních hodin.
 • 100% kompatibilita s Loxone Smart Home
 • Cena: 5 099,- Kč (bez DPH)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *