Vyhledat:

PANASONIC PŘEDSTAVUJE TEPELNÉ ČERPADLO AQUAREA ALL IN ONE T-CAP GENERACE H PRO EXTRÉMNÍ PODMÍNKY

Panasonic upravil tepelné čerpadlo Aquarea All InOne tak, aby poskytovalo vyšší účinnost při velmi nízkých venkovních teplotách. Nejnovější systém může produkovat teplou užitkovou vodu (až 60 °C) a pracovat při extrémních podmínkách, a to se spolehlivým výkonem při venkovních teplotách až -28 °C.

  • Panasonic AquareaAll In OneT-CAP Generace H v bodech:
    • Pracuje při extrémních venkovních teplotách až -28 °C
    • Udržuje konstantní kapacitu bez použití záložního zdroje až do -20 °C
    • Snadná instalace a údržba

 

Aquarea All In One T-CAP řešící vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v kompaktním balení, je ideální jak pro nové domy, tak i modernizaci stávajících topných systémů.  Potrubí je nyní umístěno na spodní straně jednotky, čímž je i samotná instalace výrazně jednodušší.

Klíčovou výhodou nového čerpadla Aquarea All In One T-CAP je právě rychlost montáže – díky inteligentnímu designu se systém může pochlubit nejrychlejší dobou instalace na trhu. Vedle zřejmých výhod, které šetří čas, poskytuje rychlá montáž snížení nákladů a minimalizuje chyby při instalaci.

Nová Aquarea All In One T-CAP přináší i vylepšení a zjednodušení údržby, protože se elektrické obvody nachází v přední části vnitřní jednotky. Navíc je nová nerezová nádrž zcela bezúdržbová.

Toto vysoce účinné zařízení je schopno vyrábět teplou užitkovou vodu do 60 °C
a udržovat konstantní kapacitu bez nutnosti použití externího kotle až do -20 °C. Kromě toho menší velikost vnitřní jednotky (pouze 1,8 m x 0,6m x 0,72 m) vytváří z All In One T-CAP atraktivní řešení pro nové stavby nebo rekonstrukce projektů v oblastech s chladnějším podnebím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *