Vyhledat:

PANASONIC ROZŠÍŘIL SVÉ PRODUKTOVÉ PORTFOLIO O TEPELNÉ ČERPADLO ALL IN ONE GENERACE H

Panasonic představil kompletní řadu tepelných čerpadel vzduch-voda Aquarea All In One Generace H. Tato kompaktní a účinná řada zahrnuje šest jednotek o výkonu 3-16 kW a je ideálním řešením pro širokou škálu instalací.

 

 

  • Široká škála výkonu od 3 kW do 16kW
  • Maximální COP 5,0 a hodnocení A++ při 55 ° C (A +++ při 35 ° C)
  • Bezúdržbová nádrž z nerezové oceli pro snížení energetické ztráty
  • Provozní rozsah topení -20 °C až +35 °C
  • Jednotný systém se zabudovaným hydro kitem a 185l TUV nádrží
  • Kompatibilní se vzdáleným ovládáním Aquarea Smart Cloud
  • Významné snížení nákladů a času instalace

 

Aquarea All In One Generace H je jedinečným řešením pro vytápění a ohřev vody, které integruje hydro kit a 185litrový zásobník teplé užitkové vody do jedné jednotky. S řešením All In One odpadá nutnost instalovat vyrovnávací nádrž pro zajištění minimálního objemu v topném systému, a to při zachování vysoké kapacity a účinnosti i při venkovních teplotách až -20 ° C.

 

Kromě mimořádné účinnosti i při venkovních teplotách až -20 ° C,nabízí All In One významnou úsporu energie. Tyto systémy totiž zahrnují nerezovou ocelovou nádrž s vysokým stupněm tepelné izolace, což přináší výrazné snížení energetických ztrát.

 

Originální design All In One přináší do produktového portfolia tepelných čerpadel Aquarea Generace H elegantní a moderní jednotku se snadnou instalací a údržbou. Všechny elektrické komponenty a potrubní připojení jsou umístěny v přední části modelu a jsou přístupné pomocí snadno oddělitelného panelu. Ten pomáhá snížit náklady na instalaci a ušetřit instalačním firmám až polovinu času stráveném montáží.

 

Modely Panasonic Generace H s výkonem 3 kW, 5 kW, 7 kW, 9 kW, 12 kW a 16kW poskytuje vhodný systém pro jakoukoliv instalaci. Systémy o výkonu 3 kW a 5 kW vyhovují předpisům ERP (vejdou v platnost v září 2019) splněním ratingu A+++. Všechny zbývající jednotky drží rating A++ pro nízké i střední teploty.

 

Dalším důležitým prvkem Generace H je kompatibilita s řídícím systémem Panasonic Aquarea Smart Cloud. Pomocí tohoto systému může zákazník na dálku ovládat všechny funkce topení a ohřevu teplé vody i monitorovat spotřebu energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *