Vyhledat:

PŘÍPRAVY NA INFOTHERMU 2024 JDOU DO FINÁLE, VÝSTAVIŠTĚ JE TÉMĚŘ VYPRODÁNO!

A na co se v Ostravě v lednu 2024 můžete těšit?

Bude toho opravdu mnoho! Neradi bychom na někoho, nebo na něco zapomněli, tak tedy pěkně popořadě. Samozřejmě nebudou chybět tradičně kamna, krby a vystavovatelé topenářské techniky pro vytápění nebo ohřev vody i celé topné soustavy v různých kombinacích. Budou představeny ekologické teplovodní kotle na tuhá paliva v 5. emisní třídě pracující v plně automatických režimech po dobu i několika dnů. Zařízení s vysokými stupni efektivity, s účinností přesahující až 93 %. Kombinované kotle s moderními a vylepšenými funkcemi, nerezové nebo keramické smart komínové sestavy.

Moderní systémy tepelných čerpadel s maximální účinností. Fotovoltaické aplikace, dnes již využívající prvky umělé inteligence, s vysokým stupněm instalační bezpečnosti.

Představíme mnoho druhů izolací ať už foukaných, lněných, jutových či konopných i jednu revoluční nástřikovou skýtající nepřeberné možnosti použití. Všechny formy zateplení, termoizolační dveře i okna, speciální fólie, tak, aby nejen dům po babičce splňoval opravdu ty nejpřísnější limity proti únikům tepla a tepelný komfort. Nejmodernější systémy rekuperací a řízeného větrání, designové radiátory i sálavé panely, ať již pro rodinné domy nebo firemní prostory.  Patentované systémy pro vysoušení a sanaci zdiva, speciální filtry na velké průtoky vody, těsnění na bázi minerálních krystalů či unikátní inteligentní elektronické zámky, které jako svůj jediný zdroj energie využívají pouze kinetické pohyby klíče. Představíme dodavatele energií, kteří Vám připraví výhodné nabídky dodávek energií nebo Vás virtuálně pozvou do kontrolovaného pásma jaderné elektrárny. Oborem kontrol jištění, ochrany a bezpečnosti se budou zabývat celé separátní expozice výstavy. Budou přítomni odborníci napříč všemi obory, ať už topenářství, energetiky či obnovitelných zdrojů. Informace budete moci čerpat od autorizovaných a léty praxe prověřených osob, které Vám navrhnou řešení „ušitá na míru“.

Zároveň bude představena elektro mobilita a prvky s ní související, bateriová úložiště a systémy nabíjení. K vidění bude rovněž vodíkové kolo, které bylo jako první v ČR vyrobeno v Ostravě. Přítomen bude univerzitní kampus, kde Vysoké školy, konkrétně VŠB – TU Ostrava a VUT Brno, představí své novinky a pilotní projekty.

Nově po celou dobu výstavy bude probíhat internetové on-line vysílání, do kterého se budou moci návštěvníci interaktivně zapojit a přímo se zeptat na ožehavá témata dnešní doby!

A pro zájemce z řad občanů, firem a obcí bude představeno jedno řešení velkého tématu posledního období, a to komunitní energetiky, která se mimo vlastní velkou expozici, představí v interaktivní podobě vysílání celé pondělní odpoledne, tedy hned v první den konání výstavy. Přijďte se přesvědčit, že INFOTHERMA patří a bude patřit k těm výstavám, které ctí odbornost, a následuje nejmodernější trendy doby.

Námi trochu upravený slogan říká „Navštívit, vidět a setkat se, znamená věřit“!

Těšíme se na Vás ve dnech 22. – 25.1. 2024, u nás v OSTRAVĚ na výstavišti Černá louka! Více na www.infotherma.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *