Vyhledat:

Semináře s experty Centra pasivního domu pro projektování a výstavbu vysoce energeticky úsporných domů i po 2020

Projektanti, architekti i stavitelé mají možnost se na odborných seminářích a diskuzních expertních setkáních Centra pasivního domu v květnu a červnu 2019 dozvědět aktuální informace k problematice vysoce energeticky úsporných domů.
Seminář „Úvod do navrhování pasivních a nulových domů“ proběhne již 14. května v Brně. Další budou následovat i v Praze a také formou webinářů.

Máte již připravený projekt a potřebujete ho zoptimalizovat? Připravujete renovaci nebo rekonstrukci objektu na energeticky efektivní v souladu s požadavky legislativy platné po roce 2020? Potřebujete s experty zkonzultovat systémy řízeného větrání a získat zkušenosti z praxe? Řešíte konstrukční nebo technologický detail a chtěli byste zkonzultovat jeho správné řešení?

Pak máte možnost získat odpovědi na své otázky na odborných seminářích, diskuzních setkáních a fórech expertů v Praze a Brně. Zaregistrujte se na www.pasivnidomy.cz!

Chcete si promluvit s jinými staviteli, projektanty nebo obyvateli pasivních domů? Pak je navštivte v rámci největší letní tematické akce – Dny pasivních domů o víkendu 7. – 9. června 2019. V tomto termínu budou po celé ČR otevřeny desítky pasivních domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *