Vyhledat:

Sušičky s tepelným čerpadlem pro využití v zemědělství

V Evropě budou představeny nové sušičky s tepelným čerpadlem pro využití v zemědělství

Společnost PHNIX, největší čínský exportér tepelných čerpadel do Evropy, nedávno uvedla, že představí novou sušičku s tepelným čerpadlem určenou k využití v zemědělství k sušení potravin, ovoce, dřeva a dalších produktů. Společnost PHNIX již řadu let dodává domácí tepelná čerpadla a bazénová tepelná čerpadla na evropský trh prostřednictvím dohod o spolupráci v oblasti produkce OEM/ODM, vysvětluje Jab Fan, ředitel divize vytápění domácností a sušiček s tepelným čerpadlem společnosti PHNIX.

Řada sušiček s tepelným čerpadlem PHNIX byla speciálně vyrobena pro evropské zemědělství a je možné ji automaticky přizpůsobit na teplotu v rozmezí 15 °C až 60 °C. Jedná se o ekologické zařízení, při jehož provozu nevznikají žádné škodlivé látky, které by působily na sušené ovoce nebo mořské plody. U sušených potravin navíc nedochází ke ztrátě barvy či tvaru. O tyto sušičky projevili silný zájem noví evropští partneři. Různé řady sušiček s tepelným čerpadlem PHNIX již našly bezpočet úspěšných využití v Číně a zemích jihovýchodní Asie, uvedl Jab Fan.

O zemědělské sušičce s tepelným čerpadlem PHNIX

Široká škála využití : Sušička s tepelným čerpadlem PHNIX nalezne široké uplatnění v zemědělství, například k sušení čerstvého ovoce, ořechů, květin a potravin i skladování a sušení osiva. Kromě toho lze zařízení využít i k sušení mořských plodů, a dokonce i dřeva a stavebních materiálů.

Účinná a energeticky úsporná : Jednotka prostřednictvím rekuperace zpětně využívá velké množství odpadního tepla uvolněného během vysušování, a to s účinností přesahující 60 %. Tím dochází ke snížení spotřeby energie o více než 60 % ve srovnání s tradičním elektrickým tepelným a vysoušecím zařízením. Koeficient využitelnosti energie je 3,8.

Automatická kontrola teploty : Tepelné čerpadlo PHNIX v sobě obsahuje zařízení pro automatickou kontrolu stálosti teploty, která se postará o zajištění správné teploty a vlhkosti nutných pro sušení. Jednotka je rovněž vybavena sedmipalcovým displejem z tekutých krystalů, který umožňuje nastavení různých křivek sušení a jednoduché inteligentní ovládání jedním tlačítkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *