Vyhledat:

Uzávěrka přihlášek do soutěže CBRE Zasedačka roku se blíží. Firmy se mohou hlásit nejpozději do 21. října

Renomovaná soutěž CBRE Zasedačka roku letos opět hledá ty nejzdařilejší firemní prostory a mezi nimi i nejlepší Zdravou kancelář. Porota složená z odborníků České rady pro šetrné budovy bude již po čtvrté v řadě navštěvovat a hodnotit zajímavě řešené a inspirativní kancelářské prostory, které mají pozitivní vliv na zdraví a duševní pohodu svých uživatelů. Ambasadorem právě této soutěžní kategorie se nově stal předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Firmy, které chtějí o prestižní titul Zdravá kancelář 2018 bojovat, se mohou přihlásit ještě nyní – nejpozději však do 21. října.

 Novinkou letošního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku je nový člen hlavní poroty a současně ambasador kategorie Zdravá kancelář, kterým se stal předseda Českého olympijského výboru a člen Mezinárodního olympijského výboru Jiří Kejval. Zapálený sportovec a vyznavač zdravého životního stylu tak příhodně spojil své jméno právě s otázkou zdravého vnitřního prostředí. „Jsem rád, že mohu podpořit soutěž, která oceňuje kancelářské prostory, kde na své zaměstnance myslí. Vytvořit pracovní prostor, kam budou lidé rádi chodit, bude jim tam dobře a bude je inspirovat. To by měl být podle mne cíl všech zaměstnavatelů,“ vysvětluje Jiří Kejval.

Kanceláře se v posledních letech významným způsobem proměňují, o čemž svědčí i zájem firem se soutěže CBRE Zasedačka roku a kategorie Zdravá kancelář účastnit. „S každým dalším rokem je více patrné, že začíná být kladen stále větší důraz na člověka a jeho pohodlí uvnitř budov. Firmy si totiž začínají postupně uvědomovat, že investice do kvalitního prostředí je rozhodnutím správným směrem, které se jim rychle vrátí. Příjemné a komfortní pracovní zázemíje obzvlášť v situaci extrémně nízké nezaměstnanosti a nedostatku kvalitních pracovních sil vyhledávaným zaměstnaneckým benefitem a také konkurenční výhodou řady společností. Tento vývoj je pro nás jako hodnotitele kategorie Zdravá kancelář velmi pozitivní a těšíme se na nové kvalitní projekty, které se do soutěže přihlásí,“ uvádí výkonná ředitelka České rady pro šetrné budovy Simona Kalvoda.

Do soutěže se mohou firmy hlásit pomocí registračního formuláře na www.zasedackaroku.cz, a to nejpozději do 21. října. Odborníci České rady pro šetrné budovy zajistí komplexní hodnocení kvality vnitřního prostředí, který se svou propracovaností blíží systému udělování certifikací budov. Prostřednictvím tohoto auditu, zaměřeného na kvalitu vzduchu, osvětlení, akustiku, ergonomické řešení i charakter lokality, je odborná porota schopná poskytnout firmám detailní zpětnou vazbu a současně navrhnout možná zlepšení kanceláří. Finalisté soutěže CBRE Zasedačka roku budou oznámeni v prosinci a slavnostní vyhlášení vítězů následně proběhne v únoru 2019.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *