Vyhledat:

Vysoce účinná podlahová konzola s chladivem R32 pro bytové prostory

  • Zahrnuje nový systém čištění vzduchu nanoe™ X
  • Super tichá technologie
  • Stylový design, ideální pro elegantní a moderní interiéry

Nová podlahová konzola Panasonic pro obytné prostory se může pochlubit stylovým designem a vysokou účinností A++, takže je ideální alternativou k tradičním radiátorům. Konzola je součástí řady Panasonic UFE, která dokáže topit i chladit.

Čistě bílé provedení a kompaktní design zajišťují, že konzola jednoduše a přirozeně splyne s interiérem většiny domácností. Její minimální hloubka (600 x 750 x 207 mm) zaručuje jednoduchou instalaci a dává možnost ji umístit přímo na podlahu, pod okno nebo zapustit do výklenku ve zdi.

Konzola je k dispozici ve čtyřech kapacitách – 2,5 kW (CS-Z25UFEAW), 3,5 kW (CS-Z35UFEAW) a 5 kW (CS-Z50UFEAW) pro Multi a Single Split jednotky a 2 kW CS-MZ20UFEA) pouze pro Multi-Split. Je dodávána s estetickým a uživatelsky příjemným infračerveným dálkovým ovladačem.

Výjimečný komfort

Automatický vertikální a horizontální výfuk v horní části jednotky zaručuje homogenní difúzi vzduchu po místnosti V režimu vytápění rozptýlí vzduch nahoru a dolů, při chlazení směřuje proud vzduchu nahoru. Hlučnost konzole s ohledem na domácí pohodlí nepřesáhne v super tichém režimu (nízká rychlost proudění) 20 dB.

Vylepšeno bylo i čištění vzduchu díky novému systému Panasonic Nanoe X. Použitá ionizační technologie odstraňující ze vzduchu pyl, znečištění, houby a dokonce i cigaretový kouř, funguje s vytápěním i chlazením, Systém zahrnuje vnitřní odvlhčovač, který omezuje šíření plísní a bakterií. Technologie Nanoe™ X také pomáhá kontrolovat alergeny, bakterie a viry. Jedná se o nákladově efektivní způsob, jak zlepšit hygienu vzduchu tím, že brání přenosu vzdušných patogenů.

Vysoká účinnost A++ / A++

Použití chladiva R32 místo R410A umožnilo při vysokém výkonu dosáhnou energetické účinnosti A++ při  topení a A++ během chlazení. Podlahová konzola pracuje v režimu vytápění až do -15 °C a v režimu chlazení až do +43 °C.

Navíc použití chladiva R32 má významně menší dopad na globální oteplování, přičemž potenciál globálního oteplování R32 je ve srovnání s R410A třikrát menší.

Internetové ovládání

Majitelé domů, koncoví uživatelé nebo majitelé malých firem mohou nyní použít nové ovladače Panasonic (volitelné příslušenství) nebo si stáhnout aplikaci “Panasonic AC Controller”, která umožňuje dálkové ovládání až 10 různých míst s 20 vnitřními jednotkami na jedno místo. Toto rozhraní je přístupné ze smartphonu nebo tabletu kdekoli a kdykoli. Uživateli umožňuje optimalizovat tepelný komfort, řídit spotřebu energie a provozovat specifické funkce každé jednotky. Aplikace je k dispozici pro iOS i Android,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *